poniedziałek, 27 lipca 2015

Liquid Chlorophyll - wewnętrzny dezodorant!

Chlorofil jest to zielony barwnik, który jest obecny w chloroplastach liści roślinnych. Barwniki są związkami chemicznymi absorbującymi światło widzialne o konkretnej długości fali. W procesie fotosyntezy pod ich wpływem energia słoneczna ulega zamianie w energie chemiczną. Chlorofil wykorzystuje przede wszystkim światło czerwone i niebieskie. Dzięki temu procesowi liście zawdzięczają swój zielony kolor. Lucerna siewna, Liquid Chlorophil w płynie stanowi cenne źródło białka, chlorofilu, beta-karotenu oraz witamin A, D, E, B6, K oraz wielu enzymów wspomagających procesy trawienia. Chlorophill działa neutralizująco na kwasy w układzie trawiennym oraz dzięki działaniu zasadowemu odkwasza organizm.

Jeżeli nasza dieta bogata jest w duże ilości węglowodanów, słodyczy, używek typu kawa, mocna herbata, alkohol, napoje gazowane, przedostają się do niego chlorki oraz fosforany tworząc z nich  kwaśne produkty metaboliczne, które zakwaszają nasz organizm, odkładają się w tkankach pozostając w organizmie czynią dla naszego zdrowia bardzo dużo szkód.

Liquid Chlorophill oczyszcza przewód pokarmowy z bakterii gnilnych, neutralizuje i odkwasza. Osoby, które maja problem z nieprzyjemnym zapachem potu, lub problem z nieprzyjemnym oddechem, dzięki kuracji tym preparatem mogą odnaleźć świeżość. Preparat wspomaga metabolizm i wspiera wszystkie osoby, które pragną schudnąć bez efektu jojo. Poprawia się kondycja włosów oraz paznokci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz